Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Bahçecilik faaliyetleri arasında rahat molalar vermek için dışarıya bir şezlong yerleştirmenize olanak tanıyan geniş çatı çıkıntısı.
• Kolay montaj için birbirine kenetlenen dil ve oluk yapısı.
PETER'in içine ne kadar kompakt bir bahçe barakasının sığabileceği şaşırtıcı olabilir! Çim biçme makinenizi, bisikletlerinizi, bahçe aletlerinizi ve çok daha fazlasını şık bahçe aceminiz PETER'de güvenle saklayın! Bu bütçe dostu ve çok işlevli ahşap bahçe kulübesi, geleneksel ahşap estetiğinden hoşlananlar için gerçekten cazip bir seçimdir. Kendinizinkini alın ve sağladığı konforu yaşayın.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 17 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 70 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 17° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 300x400cm |
| Duvar | 34mm |
| İç boyutlar (GxD) | 273x373 cm |
| Kapılar | 1*161cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Saçak yüksekliği | 202,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 229,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 12 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV018-3




