• Ailenizle akşam yemeği hazırlarken iletişim kurabileceğiniz, açık mutfaklı, 63 m²'lik geniş bir yaşam alanı.
• 32 m²'lik geniş bir teras ekleme (isteğe bağlı özellik) ve yaşam alanınızı dış mekana genişletme olanağı.
• T şeklindeki düzen, güzel bir tasarım dokunuşu ve pratik özellikler sunar.
• Konut konforunuz için 2 özel banyo alanı (biri daha büyük ve daha kompakt).
• Binaya doğal yalıtım özelliği ve sağlıklı bir yaşam ortamı sağlayan, yüksek kaliteli kozalaklı ağaçtan yapılmıştır.
VALERİ, şık minimalizm, net mimari çizgiler ve orta büyüklükte bir ahşap binanın sunabileceği en üst düzeyde pratikliği ön plana çıkaran, İskandinav esintili tasarımlarımızdan biridir. Evin ön tarafında uzanan, neredeyse tavandan tabana geniş pencereler çarpıcı bir görünüm yaratarak içeriye bol miktarda doğal gün ışığı sağlıyor. Güzel tasarlanmış iç düzeni keşfedin ve istediğiniz değişiklikleri yapmaktan çekinmeyin; hayallerinizdeki ahşap konutu yaratmaya hazırız!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 2x135 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 110 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 25°/14° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1285x815 cm |
| Duvar | 44 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 2*700x1920 cm; 3*850x1920 cm; 1*850x1920 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1x700x1080; 1*1380x1050 cm; 6*700x1140 cm; 9*850 x 1920 cm (vitrin); 1*1610x1920 cm (balkon kapısı) |
| Saçak yüksekliği | 249,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 384,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 7 |
| Yaşam alanı | 63,7 m² |
| Zemin | 40-50 mm ahşap temel kirişleri; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 80 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2331





