• 3 geniş yatak odası – birinci katta ana yatak odası ve ikinci katta iki yatak odası.
• Tüm ailenizle bir araya gelip değerli vakit geçirmenizi sağlayacak geniş bir oturma odası ve yemek alanı.
• İçine kolayca küvet sığdırılabilen işlevsel bir banyo alanı.
• 8 m²'lik güzel bir kapalı teras ve 5,25 m² veranda; dinlenmek ve açık havada aile yemeklerinin tadını çıkarmak için mükemmeldir.
• Çok sayıda pencere ve kapı, maksimum rahatlık ve güneş ışığıyla dolu iç mekan sağlar.
Hollanda tarzı mimari tasarımdan ilham alan şık ve ferah ahşap ev HOLLAND, gerçek bir aile evini bünyesinde barındırıyor. Sevdiklerinizle kolay iletişim kurabilmeniz için açık alanların yanı sıra bireysel odalar arasında doğru bir denge sağlayarak herkesin mahremiyetini sağlar. Yaşam alanını tercih ettiğiniz şekilde düzenleyin; daha fazla açık alanın, daha büyük odaların keyfini çıkarın veya daha kompakt ve daha rahat alanlar düzenleyin; bu modelin olanakları gerçekten çok geniş.
Isı Yalıtımı / BRF (Yapı Yönetmeliğine Uygun)
Bu prefabrik ahşap ev, konut düzeyinde ısı yalıtımına sahiptir. Çatı yalıtımında kullanılan 175 mm kalınlığındaki poliüretan levhalar, yalıtımlı zemin (200 mm) ve duvarlar (120 mm) sayesinde üst düzeyde konut konforu sağlanmaktadır. Bu BRF evinde ayrıca fiyata dahil olan beyaz PVC pencereler ve kapılar bulunmaktadır. İster kısa bir konaklama için geliyor olun ister evinizi ana ikametgah olarak kullanıyor olun, tüm yıl boyunca kendinizi sıcak ve rahat hissedeceksiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm Dil ve Oluk çatı levhaları + 9 mm çatı konstrüksiyonu + 175 mm izolasyon |
| Çatı Alanı | 125 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 750x1350cm |
| Duvar | 44 mm + 120 mm poliüretan izolasyon + 44 mm |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 1*70 x 192 cm (iç); 3*85x192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*70 cm x 105 cm;10*138 cm x 105 cm;1*85 cm x 192 cm(Vitrine);1* 161 cm x 192 cm(Vitrine);1*161 cm x 192 cm(balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 229,5 cm |
| Sırt Yüksekliği | 560,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 4 |
| Zemin | 20 mm Dil ve Oluk döşeme tahtaları + 200 mm izolasyon |
| Zemin alanı | 105,5 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV612-3





