• Dinlenme alanı, mutfak ve yemek alanı düzenlemenize olanak tanıyan geniş bir yaşam alanı.
• Gece boyunca huzurlu bir dinlenme için özel bir yatak odası alanı.
• Hava şartlarına rağmen açık havada daha fazla zaman geçirmek için sayısız fırsat sunan geniş kapalı teras.
• Kompakt bir banyo alanı.
Son zamanlarda yavaş yaşama fikrini ve tüm hayatınızı doğaya daha yakın hale getirme fırsatını düşünüyorsanız, ahşap evimiz AMELIA, böyle bir deneyime kolaylıkla dalmanıza olanak tanıyan gerçek bir güzelliktir. Bu ev, işlevsel bir yaşam alanının tüm temel unsurlarını, yaşam ve dinlenme alanlarını ayırmak için yeterli alanı ve yavaş yaşam deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan güzel bir terası içeriyor. Rahatlayın ve daha doğal bir yaşam tarzının tadını çıkarın!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 62 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 892,5x595 cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 161x192 (2 adet) ve 85 cm x 192 cm (2 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138cm x 105cm (3 adet) ve 50 cm x 50 cm (1 adet) |
| Saçak yüksekliği | 216 cm |
| Sırt Yüksekliği | 283,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Yaşam alanı | 28,85 m² |
| Zemin | 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 32 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV332




