• Açık havada temiz havanın tadını çıkararak daha fazla zaman geçirmenizi sağlayan 8 m² kapalı teras.
• Şık apeks çatısı büyüleyici bir mimari dokunuş katıyor.
• Aileniz ve arkadaşlarınızla rahatça uzanabileceğiniz geniş bir oturma odası.
• Size özel ve rahat bir dinlenme alanı sağlayan kompakt yatak odası alanı.
• Özel bir banyo alanı.
Sonunda yavaşlamanıza izin verin, yüksek kaliteli dinlenme hissine dalın ve yeni bahçe kabininiz OLIVIA'da en üst düzeyde konforu deneyimleyin! Çok sayıda pratik özelliği keşfedin ve sağladığı işlevselliği keşfedin. Kompakt yapısı ve sağlam yapısı sayesinde arka bahçenize kolaylıkla sığacak ve size uzun yıllar hizmet edecektir.
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 85cm x 192cm (2 units) and 161cm x 192cm (2 units) |
| Eaves height | 216 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 595 x 595 cm |
| Floor | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Floor area | 36 m² |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 283,5 cm |
| Roof | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Covering Material | Optional |
| Roof Overhang (Front, Side, Back) | 30 cm |
| Total Number of Rooms | 2 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 138cm x 105cm (2 units) and 90cm x 39cm (1 unit) |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV331-2




