• Yaşam alanınızı en uygun şekilde düzenlemenizi sağlayan iki katlı yerleşim planı.
• Birinci katta, gece boyunca rahatça dinlenmeniz için bol miktarda alan sağlayan büyük bir ana yatak odası.
• İkinci katta 2-4 yatak odası (bireysel ihtiyaçlarınıza ve planlamanıza bağlı olarak), tüm aile üyeleri için bireysel alan yaratmanıza olanak tanır.
• Açık havada rahatça dinlenmek için 13,5 m²'lik geniş bir sundurma.
• Doğrudan dış mekan erişimine sahip olağanüstü geniş oturma odası.
• İçeride rahatlık ve doğal ışık sağlayan çok sayıda büyük pencere ve kapı.
Ahşap evimiz VERA'yı estetik, ferahlık ve konfor arayanlar çok beğenecek. İç düzeni istenilen şekilde düzenlemeye yönelik sayısız imkan sunan bu ev, orta ve büyük aileler için gerçek bir keyiftir. Genişliği ve uygun planlanmış alanı sayesinde, tüm ailenizle rahatça konaklayabilecek veya misafir davet ederek, güzel ahşap evinizde birlikte harika vakit geçirebileceksiniz.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı, zemin ve çift duvar arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 135 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 42cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1190x965 cm |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 1152x570 cm + 250 cm |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 1*70 x 192 cm (iç); 5*85x192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2* 70 cm x 105 cm;8* 138 cm x 105 cm;2* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı) |
| Saçak yüksekliği | 325 cm |
| Sırt Yüksekliği | 565cm |
| Toplam Oda Sayısı | 4 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 127 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1039







