Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Geniş kapalı teras – size açık havada dinlenme alanına sahip olma lüksünü sunar.
• Asimetrik bina yapısına sahip estetik açıdan hoş tasarım.
• Kabine giriş ve çıkışta kolaylık sağlayan çift ön giriş kapısı.
• Doğal kozalaklı ahşap yapı, içeride hoş bir koku oluşmasını sağlar ve çevre dostu yapıyı garanti eder.
Kompakt bir baraka ve geniş bir terası birleştiren bahçe kabini KATERINA, size güzel bir dinlenme alanı ve güvenli bir depolama alanı sağlayacaktır. Bahçenizdeki kabinde özel dinlenme anlarının keyfini çıkarın veya arkadaşlarınızı açık havada şık bir pikniğe davet edin! KATERINA, çok yönlülüğü, işlevselliği ve yüksek ekonomikliği nedeniyle güzel bir bahçe binası seçimi yapıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 18 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 20 santimetre |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x300cm |
| Duvar | 28mm |
| Kapılar | 1*130cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*70 cm x 105 cm |
| Saçak yüksekliği | 216 cm |
| Sırt Yüksekliği | 229,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 5,75 m² + 7,15 m² |
| Zemin | - |
| Zemin alanı | 7,5 m² + 7,5 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV344NF




