Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Arkadaşlarınızla dışarıda vakit geçirebileceğiniz 7 m² kapalı teras
• Davetkar ve klasik bir görünüme sahip bir tasarım
• İç mekana bol miktarda ışık sağlayan ve dışarıya kolay erişim sağlayan tek camlı ikiz kapılar
• Daha az kullanılan eşyaları saklayabilecek ve partiler veya gündelik buluşmalar için bir mekan olarak hizmet verebilecek bir kabin
Bu bahçe kulübesi, partiler veya biraz huzur ve sessizlik için hızla yeni favori mekanınız olacak! Havanın tadını çıkarın ve soğuk içecekler ve iyi arkadaşlıklarla açık havada takılın. LARISSA, bu tür eğlenceli ve dinlendirici öğleden sonraları için 7 m²'lik özel teras sağlayabilen modeldir. Parti malzemelerinizi, barbekü veya bahçe aletlerinizi içeride saklayın ve aynı anda daha hafif hissedin. Bu bahçe kabini paranızın karşılığını fazlasıyla veriyor; kaçırmak istemeyeceğiniz bir teklif!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 16 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 20 santimetre |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 520x270 cm |
| Duvar | 28mm |
| Kapılar | 1*144cmx187cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*75cmx41cm |
| Saçak yüksekliği | 198 cm |
| Sırt Yüksekliği | 209 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 6,05 m² + 6,05 m² |
| Zemin | - |
| Zemin alanı | 7 m² + 7 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV343NF




