• Açık mutfaklı, dinlenme ve yemek alanını ayırma olanağı sağlayan 25 m²'lik geniş bir oturma odası.
• Tüm aile üyeleri için mahremiyet sağlayan ve konukları davet etmenize olanak tanıyan iki geniş yatak odası.
• Oturma odasındaki üç adet çift camlı kapı, evin içinde bile bol miktarda doğal güneş ışığının ve temiz havanın keyfini çıkarmanızı sağlar.
• Geleneksel apeks çatı, şık çatı çıkıntıları ve diğer estetik açıdan hoş tasarım dokunuşları.
Her zaman klasik tarzda bir ahşap ev hayal ettiyseniz ANICA, hayalinizi gerçeğe dönüştürecek harika bir model olabilir. Hayatın basit zevklerinin tadını çıkarın ve her gün doğaya daha yakın hissedin. Ana girişinizden doğrudan yemyeşil bir çimenliğe adım atın ve kendinizi hayatın doğal ritmine bırakın. Ev kiti işlenmemiş ahşapla birlikte teslim edilir; ek bir yükseltme olarak ev boyasını seçebilirsiniz. Yaratıcı ol!
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı ve zeminlerde ve çift duvarların arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 93 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40 cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1190x595 cm |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 3*85 x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1* 70 cm x 105 cm;5* 138 cm x 105 cm;2* 85 cm x 192 cm (vitrin);3* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 222,75cm |
| Sırt Yüksekliği | 357,75cm |
| Toplam Oda Sayısı | 5 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 71,4 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1076




