Bu büyükanne ek bina modeli, yaşam alanlarının ferahlığına önem veren büyük aileler düşünülerek geliştirildi. Üç ayrı yatak odasında altı kişiye kadar rahatlıkla konaklayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kabinde ayrıca bahçeye doğrudan erişimi olan büyük bir oturma odası alanı bulunmaktadır. Size en üst düzeyde rahatlık sağlamak için, bu kabin modelinin yalıtımlı bir versiyonu da mevcuttur.
Modelin Öne Çıkan Noktaları:
♦ Tek çatı altında altı kişiye kadar rahatlıkla konaklama imkanı sağlayan üç konforlu yatak odası .
♦ Büyük ve küçük pencereler içeriye bol miktarda doğal ışık girmesini sağlar.
♦ Tüm ailenin toplanabileceği açık mutfaklı bir oturma odası .
♦ Çağdaş bir dokunuş için dikey dış kaplama ve apeks çatı .
♦ Bazı şezlongları ve dış mekan mobilyalarını yerleştirmek, dinlenmek ve gevşemek için 30 m2'lik geniş bir teras (isteğe bağlı özellik) .
♦ Planlama iznine uygun bina – özel yapısı nedeniyle, bu büyükanne ek binası planlama izni gerektirmez (bir kez daha kontrol etmek için yerel yetkililere danışın).
Büyükannenizin ek binasında çok fazla alan mı istiyorsunuz? 68 m2'lik bu model tam olarak aradığınız şey ve daha fazlası olabilir. Boyutu nedeniyle NICOLE çeşitli şekillerde kullanılabilir. Belki aile toplantılarında kalabalık akraba gruplarını rahatça ağırlamak istersiniz? Veya sizin ve eşinizin yaşlı ebeveynlerinin aynı çatı altında, size yakın olmasını ve onlara bakabilmelerini mi istiyorsunuz? O halde bu, gidilecek modeldir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1270 cm x 615 cm |
| Duvar | 44 mm + kaplama |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 1*70 cm x 192 cm (iç); 6*85 cm x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 3*70 cm x 105 cm;3*138 cm x 105 cm; 1*85 cm x 192 cm (Vitrin); 4*161 cm x 192 cm (Balkon kapıları) |
| Saçak yüksekliği | 236,5 cm |
| Sırt Yüksekliği | 303,5 cm |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 68,11 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1130





