Modelin Öne Çıkan Noktaları
• 23,5 m²'lik rahat bir oturma odası, merkezi bir çekim noktası ve tüm ailenin buluşma noktası haline gelecektir.
• Çalışma alanı veya misafir odası olarak kullanabileceğiniz iki yatak odası ve bir yedek oda.
• Evin önündeki kompakt teras – birkaç şezlong yerleştirmek ve temiz havanın keyfini çıkarmak için büyüleyici bir mekan.
• Konut konforunuzu garantileyen özel bir banyo alanı.
Yeni bir yaşam alanı düşünürken, yeni yerde en üst düzeyde yaşam konforunu sağlamak istersiniz. Ahşap evimiz UZES, olağanüstü işlevsellik ve büyüleyici estetiği birleştirerek hayallerinizdeki evi veya ikinci konutu yaratmanıza olanak tanır. Bu evin düzenini kişisel gereksinimlerinize göre değiştirebileceğinizi unutmayın; istediğiniz iç alan düzenlemesini elde etmek için herhangi bir bölme ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Onu mükemmel yeriniz yapın!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 82 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 170cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1020x700 cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 983x662 cm |
| Kapılar | 85 x 192 cm (4 adet); 70 x 192 cm (1 adet) ve 161 x 192 cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138cm x 105cm (5 adet) ve 70cm x 105cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 236,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 304 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 5 |
| Yaşam alanı | 60,2 m² |
| Zemin | 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 70 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV044-44




