Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Geniş oturma odası - tüm aileyle bir araya gelmek, lezzetli yemekler yemek ve gününüzü tartışmak için mükemmel bir yer.
• Lüks estetik için çağdaş ahşap kaplama.
• Daha modern bir görünüm elde etmek için zıt renklerle renklendirilebilen ahşap dekor öğeleri.
• Herkesin mahremiyetini ve konut konforunu garantileyen üç özel banyo alanı.
• Evi ön ve yan teras alanıyla yükseltme olanağı (isteğe bağlı özellik).
• Şık çatı çıkıntısı ilave bir tasarım inceliği sağlar.
Konforlu ve ferah bir konut çözümü mü arıyorsunuz? Minimalist İskandinav esintili tasarıma bayılıyorsanız, muhteşem ahşap evimiz ASTRID muhtemelen çoktan kalbinize girmiştir. Çağdaş kaplamalara ve ahşap dekor unsurlarına sahip muhteşem yapısı, konut deneyiminizi tamamen yeni bir seviyeye taşıyacak. Yeni aile evinizde sıcaklığın, rahatlığın ve konforun tadını çıkarın.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Eğim Oranı | 40,4° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 970x615 cm |
| Duvar | 44 mm + kaplama |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 1*70 x 192 cm (iç); 6*85x192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1* 50 cm x 50 cm;1* 70 cm x 105 cm;1* 138 cm x 50 cm;7* 138 cm x 105 cm;4* 85 cm x 192 cm (vitrin);1* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 371,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 615cm |
| Toplam Oda Sayısı | 10 |
| Yaşam alanı | 90,4 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 120 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1809





