Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Kabinin genel mimari tasarımına rahat ve rüya gibi bir görünüm katan, ahır tarzı zarif bir çatı.
• Çift camlı çapraz pencereli ikiz giriş kapıları, kabine giriş ve çıkışta kolaylık sağlar.
• Şık çatı çıkıntısı size gölgeli bir açık hava dinlenme alanı sağlar.
Görünüşte kompakt olan bahçe kabininin ORLANDO ölçüleri cesaretinizi kırmasın çünkü kare şeklindeki yerleşimi sayesinde iç mekan oldukça geniş hissettiriyor. Kendinize şık bir arka bahçe atölyesi veya özel bir depolama alanı almayı düşündünüz mü? O zaman başka yere bakma! Sağlam ahşap dil ve oluk yapısı, çok uygun bir fiyata çözümün uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 13 m² |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 300x300cm |
| Duvar | 34mm |
| İç boyutlar (GxD) | 271x271 cm |
| Kapılar | 130 cm x 192 cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Saçak yüksekliği | 165cm |
| Sırt Yüksekliği | 248 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 9 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1032




