• Bir sandalye yerleştirebileceğiniz ve rahatça dinlenebileceğiniz bir açık alan sağlayan ön sundurma.
• Binayı çevreleyen çok sayıda pencere iç mekanın iyi aydınlatılmasını sağlar.
• Çıkıntılı şık apeks çatı – klasik tarzda güzel bir detay.
• Kabinin içini dilediğiniz gibi düzenlemenize olanak sağlayan açık iç yerleşim düzeni.
Eğlence, çalışma, fitness aktiviteleri veya depolama için kendinize bir bahçe binası almayı mı düşündünüz? Ahşap bahçe evi OSLO, bireysel ihtiyaçlarınıza uygun bir alan yaratmanıza olanak tanıyan nispeten kompakt, bütçe dostu ve çok işlevli bir çözümdür. Son olarak, arkadaşlarınızı davet etmek ve birlikte leziz barbekü yemekleri yemek için kendinize mükemmel bir yer edinin! Veya her şeyi kendinize bırakın ve bu ahşap binayı hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü mutlak bir dinlenme alanı haline getirin. Her şey hayal gücünüze bağlı!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 25 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40cm (1#039;3") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x400cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 473x373 cm |
| Kapılar | 161cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 484cm x 384cm |
| pencereler | 138cm x 105cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 209 cm |
| Sırt Yüksekliği | 250cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV062-44





