• Açık havada rahatça uzanmanız için 3,30 m²'lik hoş bir teras.
• Çift eğimli tavan, kabin tasarımına hoş bir mimari dokunuş katıyor.
• Büyük pencereler ve teras kapıları içeriye bol miktarda doğal ışık girmesini sağlar.
Bahçe alanınız için benzersiz, çağdaş bir mimari çözüm mü arıyorsunuz? Bahçe kulübemiz PIA kolaylıkla mahalledeki en sevimli bina haline gelebilir! Büyüleyici kabinin dış tasarımından ilham alın ve kendinize içi dışı güzel, rüya gibi bir bahçe odası inşa edin. İç alanı istediğiniz gibi düzenleyin ve aktiviteleriniz için bol bol güneş ışığı alan sağlayın: sanat yaratmak, dans etmek, çalışmak, hobilerinizi gerçekleştirmek veya sadece içeride rahatça uzanmak.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Çatı Alanı | 32 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 15,2° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 533,2x590,7 cm |
| Duvar | 34 mm Kalınlığında Ahşap Tomruk + 18-20 mm Ahşap Kaplama |
| Kapılar | 1*161x192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 4*85x192 cm |
| Saçak yüksekliği | 216 cm |
| Sırt Yüksekliği | 250cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 24,3 m² |
| Zemin | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Zemin alanı | 31,5 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2219





