Tüm ahşap kulübelerimizin duvarları birbiriyle değiştirilebildiğinden, Bennington kütük kulübesi için ekstra bir baraka binanın sol veya sağ tarafına yerleştirilebilir. Çatı kaplama malzemesi seçeneklerinden biri olarak shingle mevcuttur. Bu bitümlü shinglelar 5 katlı olduğundan çatının her türlü hava şartlarından korunmasını sağlar. Ayrıca iki duvar arasında çift 34mm duvar + 25mm izolasyon levhalarından oluşan ikiz kaplama seçeneği de sunuyoruz. Tüm kütük kabinlerimiz, kabinin stabilitesini ve dayanıklılığını sağlamak için basınçla işlenmiş zemin taşıyıcıları ile donatılmıştır.
Beton temel döşeme hizmeti vermekteyiz. Fiyat için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 18 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40cm (1#039;3") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 450x300 cm |
| Duvar | 34mm |
| İç boyutlar (GxD) | 423x273 cm |
| Kapılar | 161cm x 192cm (1 adet) ve 85cm x 167cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 434cm x 284cm |
| pencereler | 138cm x 105cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 182 cm |
| Sırt Yüksekliği | 243 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 13 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV014




