Açık ızgara kabininin ortasında barbekü ve baca için yer bulunur ve yaz barbeküleri için idealdir. Bu kabin, güzel yaz günlerinde veya akşamlarında güneşten veya yağmurdan korunarak dışarıda güzel bir yemek yemek için kullanılabilir. Küflenmeye ve çürümeye karşı dayanıklı olmasını sağlamak için yavaş büyüyen 45 mm kalınlığında yavaş büyüyen ladin kullanılarak yapılmıştır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 18 mm kalınlığında dil ve oluk tahtaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 377 cm x 326 cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 78cm x 150cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 88cm x 51cm (3 adet) |
| Saçak yüksekliği | 120cm |
| Sırt Yüksekliği | 319cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 18 mm kalınlığında dil ve oluk tahtaları |
| Zemin alanı | 9,2m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV902
