Büyüleyici, kapalı bir teras da dahil olmak üzere 60 m² iç alanı kaplayan tek katlı mobil ev MEGAN M, kişinin konforlu bir yaşam alanı haline gelmesi için gerekli nitelikleri sağlayan kompakt ve rahat bir ahşap çözümdür. Bu ahşap güzellikte tüm yıl boyunca sıcak ve rahat kalmak istiyorsanız yalıtımlı versiyonu tercih etmeniz şart! Kozalaklı ahşabın doğal yalıtım özellikleri vardır; ek bir ısı yalıtım paketiyle bunu yükseltin ve bir daha arkanıza bakmayın! Size en üst düzeyde rahatlık sağlamak için bu modelin yalıtımlı bir versiyonu da mevcuttur.
• Daha küçük veya orta büyüklükteki bir aile için en uygun yerleşim düzeni: tek kişilik yatak odası, geniş oturma odası ve geniş banyo alanı.
• Uzun bir günün ardından orada oturup dinlenmenize ve gevşemenize olanak tanıyan 8 m²'lik rahat teras.
• Şık apeks çatı – klasik tarzda hoş bir mimari detay.
• En üst düzeyde rahatlık ve konfor için çok sayıda pencere ve kapı.
• İç alanı genişleten ve içeriye bol miktarda doğal ışık girmesini sağlayan, tamamen camlı çift giriş kapıları.
Kompakt ve rahat mobil ev MEGAN M size çok çeşitli amaçlara hizmet edebilir: arka bahçenizde işlevsel bir yaşam alanı uzantısı olmaktan, büyüleyici bir yazlık eve veya aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli toplantılar için bir hafta sonu üssü olmaya kadar. Eğer uygun şekilde yalıtılırsa, bu ev size yılın herhangi bir mevsiminde rahat bir konaklama imkanı sunacak ve hatta ana ikametgahınız haline gelerek küçük ölçekli yaşamı en iyi şekilde keşfetmenize olanak sağlayacaktır.
| Anti Rot Warranty | 10 Years |
|---|---|
| Doors | 85cm x 192cm (3 units) and 161cm x 192cm (2 unit) |
| Eaves height | 236 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 1000 cm x 595 cm |
| Floor | 20mm thick boards |
| Floor area | 60 m² |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 304 cm |
| Roof | 20mm thick boards |
| Roof Covering Material | Optional |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 70cm x 105cm (1 unit) and 138cm x 105cm (3 units) |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV330





