• Verimli bir şekilde planlanmış iç alan: birinci katta geniş bir oturma odası ve iki küçük oda ve ikinci katta geniş bir çatı katı alanı.
• Geniş, kısmen kapalı teras, ruh halinize ve hava koşullarına göre dinlenme yerinizi seçmenize olanak tanır.
• 13 m²'lik çatı katı, yaşam ve dinlenme alanlarını ayırmak için yeterli alan sağlayarak mahremiyetinizi ve iyi bir gece uykusu sağlar.
• En üst düzeyde rahatlık ve konut konforunuz için işlevsel bir banyo.
Biraz yavaşlamak ve yerleşim yerinizi geçici olarak daha doğal bir manzaraya aktarmak istiyorsanız ahşap evimiz ANGERS, ikincil konut olarak değerlendirmek için harika bir seçenektir. Dışarıdan kompakt görünse de, verimli bir şekilde planlanmış iç düzeni nedeniyle bu ahşap ev, birçok ziyaretçi veya sakin için oldukça fazla alan sunuyor.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı ve zeminlerde ve çift duvarların arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 170cm (5#039;6") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 600 x 600 cm + 200 cm veranda |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| Kapılar | 85cm x 192cm (3 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138cm x 105cm (3 adet), 70cm x 105cm (2 adet) ve 50cm x 50cm (1 adet) |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 391,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 4 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 36 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV040-2





