• Alanı istenilen şekilde dağıtmaya olanak tanıyan geniş bir yaşam alanı ve iki konforlu yatak odası.
• Sizi doğrudan güneş ışığından veya yağmurdan koruyan, açık havada vakit geçirmeniz için 10 m² kapalı teras.
• Kabinin tasarımına hoş bir mimari dokunuş katan şık tavan çıkıntısı.
• En üst düzeyde konfor sağlayan, işlevsel, özel bir banyo alanı.
Size aile tatilleri veya arkadaş toplantıları yapma olanağı sağlayan, klasik tarzda güzel bir ahşap ev mi hayal ettiniz? Ahşap evimiz HYMER, rahat, çok büyük olmayan bir ikamet yeri (yalıtımlı bir versiyon seçerseniz), yazlık ev veya boş zaman aktiviteleriniz için alan arıyorsanız harika bir seçim olabilir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 62 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 192 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 5° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 520x820 cm + 520x200 cm |
| Duvar | 44+44mm |
| Kapılar | 3*70 cm x 192 cm; 1*161cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 5*138 cm x 105 cm; 1*50cmx50cm |
| Saçak yüksekliği | 223 cm |
| Sırt Yüksekliği | 277 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 4 |
| Yaşam alanı | 37,61 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 42 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV072ATP-2




