Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Açık havada temiz havanın tadını çıkararak daha fazla zaman geçirmenizi sağlayan 11 m² kapalı teras.
• Daha fazla ısı yalıtımı ve gürültü kontrolü için çift camlı pencereler ve kapılar.
• Kabinin geleneksel görünümünü güzel bir şekilde tamamlayan apex tavan ve çapraz pencereler.
• Altına bank veya şezlong yerleştirmek ve açık havada gölgeli alanın tadını çıkarmak için çatı çıkıntısı.
• Doğal yalıtım özellikleri ve maksimum konfor sağlayan, yüksek kaliteli, sağlam ve güvenilir kozalaklı ağaçtan yapılmıştır.
Görünüşte kompakt bir ahşap kabin PARIS, bahçe alanınıza birçok işlevsel fayda sağlayabilir. Aletlerinizi ve ekipmanlarınızı depolamaktan, ergonomik bir uzak çalışma alanına dönüşmeye, doğrudan güneş ışığına ve yağmura karşı rahat ve konforlu bir barınak sağlamaya kadar - bu kabin mutlak bir hayalin gerçekleşmesi olabilir! Kabinin iç yerleşimini ayrı alanlara bölerek farklı düzenlemek veya kabinin herhangi bir yönünü değiştirmek isterseniz önerilerinize açığız.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 41 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 145cm |
| Çatı Eğim Oranı | 18° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 670x570 cm |
| Duvar | 34mm |
| İç boyutlar (GxD) | 655x544 cm |
| Kapılar | 1*161cmx192cm; 1*85cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*138cmx105cm; 1*70cmx105cm |
| Saçak yüksekliği | 216 cm |
| Sırt Yüksekliği | 283,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Yaşam alanı | 21,57 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 21 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1977




