• Aracınıza kolay erişim sağlayan, doğrudan ana eve bağlanan entegre garaj binası.
• Açık havada dinlenmeniz için rahat bir alan sağlayan 17 m²'lik geniş kapalı teras.
• Geleneksel mimari görünümü tamamlayan şık çapraz pencere bölümlerine sahip geniş çift camlı ana giriş ve teras kapıları.
• Başka amaçlara da hizmet edebilecek ve çalışma alanı, hobi odası vb. olarak da kullanılabilecek 3 kompakt yatak odası.
• Açık mutfak ve yemek alanını kapsayan, ailenizle rahatça dinlenebileceğiniz hoş bir mekan sağlayan 25 m²'lik muhteşem yaşam alanı.
• Konut konforunuz için bir banyo alanı.
Daha rahat bir yaşam tarzı deneyimlemek, güzel yeşilliklere daha yakın bir yere taşınmak, kendinize yemyeşil bir bahçe düzenlemek ve rahat terasınızdan manzaranın tadını çıkarmak mı istiyorsunuz? O halde, doğal ahşap estetiğine ve en üst düzeyde işlevselliğe sahip çok işlevli bir ev BERTA, bu hayali gerçeğe dönüştürmek için mükemmel bir başlangıç olabilir. Mükemmel konut konforuna yatırım yapın ve asla arkanıza bakmayın; yeni macera sizi bekliyor!
Isı Yalıtımı / BRF (Yapı Yönetmeliğine Uygun)
Bu prefabrik ahşap ev, konut düzeyinde ısı yalıtımına sahiptir. Çatı yalıtımında kullanılan 175 mm kalınlığındaki poliüretan levhalar, yalıtımlı zemin (200 mm) ve duvarlar (120 mm) sayesinde üst düzeyde konut konforu sağlanmaktadır. Bu BRF evinde ayrıca fiyata dahil olan beyaz PVC pencereler ve kapılar bulunmaktadır. İster kısa bir konaklama için geliyor olun ister evinizi ana ikametgah olarak kullanıyor olun, tüm yıl boyunca kendinizi sıcak ve rahat hissedeceksiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm Dil ve Oluk çatı levhaları + 9 mm çatı konstrüksiyonu + 175 mm izolasyon |
| Çatı Alanı | 138m² |
| Çatı Eğim Oranı | 10° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1300x1095 cm |
| Duvar | 44 mm + 120 mm poliüretan izolasyon + 44 mm |
| Kapılar | 9*85 cm x 192 cm, 3* 161 cm x 192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 6*138cmx105cm, 2*186cmx50cm |
| Saçak yüksekliği | 249,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 344,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 4 |
| Zemin | 20 mm Dil ve Oluk döşeme tahtaları + 9 mm döşeme yapısı + 200 mm izolasyon |
| Zemin alanı | 105 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1557





