Modelin Öne Çıkan Noktaları
• 3 geniş yatak odası – ana yatak odası birinci katta ve 2 yatak odası ikinci katta.
• Tüm ailenizle bir araya gelip değerli vakit geçirmenizi sağlayacak geniş bir oturma odası ve yemek alanı.
• İçerisine kolayca küvet sığdırılabilen işlevsel bir banyo alanı.
• 8 m²'lik güzel bir kapalı teras ve 5,25 m² veranda; dinlenmek ve açık havada aile yemeklerinin tadını çıkarmak için mükemmeldir.
• Çok sayıda pencere ve kapı, maksimum rahatlık ve güneş ışığıyla dolu iç mekan sağlar.
Hollanda tarzı mimari tasarımdan ilham alan şık ve ferah ahşap ev HOLLAND, gerçek bir aile evini bünyesinde barındırıyor. Sevdiklerinizle kolay iletişim kurabilmeniz için açık alanların yanı sıra bireysel odalar arasında doğru bir denge sağlayarak herkesin mahremiyetini sağlar. Yaşam alanını tercih ettiğiniz şekilde düzenleyin; daha fazla açık alanın, daha büyük odaların keyfini çıkarın veya daha kompakt ve daha rahat alanlar düzenleyin; bu modelin olanakları gerçekten çok geniş.
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 1 * 85 cm x 192 cm ( Entrance ), 1 * 70 x 192 cm (internal); 3 * 85 x 192 cm (internal) |
| Eaves height | 229,5 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 1350 x 750 cm |
| Floor | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Floor area | 105,5 m² |
| Internal dimensions (WxD) | 1135 x 735 cm |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 560,5 cm |
| Roof | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Area | 125 m² |
| Roof Covering Material | Optional |
| Roof Overhang (Front, Side, Back) | 40cm |
| Total Number of Rooms | 4 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 1* 70 cm x 105 cm;10* 138 cm x 105 cm;1* 85 cm x 192 cm(Vitrine);1* 161 cm x 192 cm(Vitrine);1* 161 cm x 192 cm(balcony door); |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV239





