• İki katlı yapısı, yaşam ve dinlenme alanlarını verimli bir şekilde ayırmanıza olanak tanır.
• Birinci kattaki rahat teras ve ikinci kattaki hoş balkon, açık havada rahatça dinlenmenize olanak sağlar.
• Evin büyüleyici, masalsı mimari tasarımına hoş bir son dokunuş katan, çıkıntılı şık apeks çatı.
• Konut konforunuz için özel bir banyo alanı.
Doğal kozalaklı ağaçtan yapılmış dayanıklı ve şık bir ahşap ev, günlük yaşamınıza sayısız inanılmaz fayda sağlayacak keyifli bir seçim olabilir. Bu evi ikinci konutunuz veya tatil üssünüz olarak seçmeniz, hafta sonlarınızı doğayla ve sevdiğiniz insanlarla iç içe geçirmenize olanak sağlayacaktır. Ancak ahşap evinizin keyfini tüm yıl boyunca çıkarmak istiyorsanız, yalıtımlı versiyona biraz daha yatırım yapmanızı öneririz.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı ve zeminlerde ve çift duvarların arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 57 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 40° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x595 cm (475 cm + 120 cm) |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 566x566 cm |
| Kapılar | 3*85 cm x 192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 5*70 cm x 105 cm |
| Saçak yüksekliği | 270cm |
| Sırt Yüksekliği | 513 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 72 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1344





