Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Bahçe kabininin ön kısmında bol miktarda doğal ışık ve alan rahatlığı sağlayan çok sayıda büyük pencere ve kapı.
• Açık havada gölgeli bir alan sağlayan çatı çıkıntısı - altına şezlong veya bank yerleştirin ve temiz havanın tadını çıkarın.
• Verimli düzen size konforlu bir dinlenme alanı ve özel bir depolama odası sağlar.
Orijinal şekli nedeniyle, klasik tarzdaki ahşap bahçe kulübesi KIM, muhtemelen arka bahçenizde ilgi odağı haline gelecek veya size güzel bir yazlık ev olarak hizmet edecektir. Görünüm açısından estetik olan bu yapı, aynı zamanda size geniş işlevsellik ve sonsuz kullanım olanağı da sağlıyor. Bahçede dinlenme odası, şık yazlık ev olarak kullanın veya hayalinizdeki fitness stüdyosuna veya hobi odasına dönüştürün - hayal gücünüzün peşinden gidin!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 26 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 25 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 18/19° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x300cm |
| Duvar | 34mm |
| İç boyutlar (GxD) | 475x275 cm |
| Kapılar | 1*161cmx192cm; 1*85cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*70 cm x 144 cm |
| Saçak yüksekliği | 216 cm |
| Sırt Yüksekliği | 263,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 15 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1980




