Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Bol güneş ışığı alan ve içeriye hızlı bir şekilde göz atılmasını sağlayan çift kapı
• Kompakt boyutu arka bahçenizi ferah tutmak için mükemmeldir
• Güvenilir ısı yalıtımı sağlayan doğal kozalaklı ağaçtan yapılmıştır
Bahçe barakası MINI, aletleriniz ve hobi ekipmanlarınız için kompakt bir saklanma yeri arayan herkes için en iyi seçimdir. Seçeneklerinizi açık tutun ve ekipmanınızı burada saklayın; ona bir daha ne zaman ihtiyacınız olabileceğini asla bilemezsiniz! Ayrıca sevimli bir bahçe kulübesi arka bahçenize ilginç ve klasik bir hava katacaktır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 7 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 25 cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 300x200cm |
| Duvar | 28mm |
| İç boyutlar (GxD) | 276x176 cm |
| Kapılar | 1*130cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Saçak yüksekliği | 195,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 229,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 6 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV180




