Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Bol miktarda güneş ışığının içeri girmesini sağlayan ve içeriye hızlı bir şekilde göz atılmasını sağlayan çift kapı
• Bahçenize rahatlıkla sığacak ve depolama amaçlı kullanılabilecek bir kabin
• Yavaş büyüyen kozalaklı ağaç kerestesi tüm yıl boyunca güvenilir yalıtım sağlar
ADAM sizi hayal kırıklığına uğratmayacak güzel ve kompakt bir bahçe kabinidir. Hızlı ve kolay montaj, 9 m² depolama alanı ve 19 - 20 mm kalınlığındaki lamba ve zıvana levhaları ADAM'ın avantajlarından yalnızca birkaçıdır. Evinizde aileniz için yer açın ve daha az kullandığınız eşyalarınızı kompakt ama göz alıcı bir bahçe kulübesinde saklayın!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 300x300cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 280x280 cm |
| Kapılar | 130cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 284cm x 284cm |
| pencereler | 138cm x 105cm (1 adet) |
| Saçak yüksekliği | 202,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 229,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 9 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV205-44




