• Güneşli veya yağmurlu olsun, açık havada dinlenmek için binanın karşıt taraflarında kapalı bir sundurma ve teras.
• Açık mutfak ve yemek alanına sahip geniş bir oturma odası – birlikte ailece yemek yiyebileceğiniz ve içeride rahatça uzanabileceğiniz bir yer.
• Tüm aile üyelerinin kendilerine ait kesintisiz bir alana sahip olmalarına ve dilediğiniz zaman misafir ağırlamalarına olanak tanıyan 3 yatak odası.
• En üst düzeyde konfor sağlayan özel bir banyo alanı.
Tek katlı yapısı nedeniyle LINDA, evin içinde hareket kolaylığı sağlayan, küçük çocuklu ve yaşlı orta ölçekli aileler için mükemmel bir seçim olabilir. Ayrıca rahat ve fonksiyonel açık hava dinlenme alanları, arka bahçenizde daha fazla vakit geçirmenize, güneşin tadını çıkarmanıza, temiz havayı içinize çekmenize, güneşlenmenize ve yıldızları izlemenize olanak sağlayacaktır.
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 1 * 85 cm x 192 cm ( Entrance ), 4 * 85 x 192 cm (internal) |
| Eaves height | 227,5 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 1200 x 800 cm |
| Floor | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Floor area | 96 m² |
| Living space | 68,05 m² |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 303,5 cm |
| Roof | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Covering Material | Optional |
| Total Number of Rooms | 5 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 1* 70 cm x 105 cm;6* 138 cm x 105 cm;1* 85 cm x 192 cm (vitrine);2* 161 cm x 192 cm (balcony door ); |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV260




