En büyük ahşap ev modellerimizden biri olan büyükanne ek binası BOSTON, rahat hafta sonu konaklamaları veya eğlenceli aile kutlamaları sırasında tüm aileniz ve arkadaşlarınız için mükemmel bir ikincil konaklama yeri olabilir. Doğal kozalaklı ağaçtan yapılmış bu muhteşem prefabrik bina, işlevselliği ve geniş iç alanı sayesinde ailenizin yazlık evi, hatta birincil yaşam alanı olma konusunda muazzam bir potansiyele sahiptir. En iyi arkadaşlıklarla, doğayla ve temiz havayla çevrili bir ortamda, birlikte değerli zaman geçirin. Size en üst düzeyde rahatlık sağlamak için bu modelin yalıtımlı bir versiyonu da mevcuttur.
Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Ailenizle birlikte özel hafta sonu akşam yemekleri için 12 m²'lik rahat bir kapalı teras.
• Evin ana dinlenme alanını oluşturmak için tam ifade özgürlüğü sağlayan 30 m²'lik oturma odası.
• Size çeşitli amaçlara hizmet edebilecek 6 küçük oda: işlevsel bir çalışma alanı, uyku alanı, depolama alanı, büyük banyo ve daha fazlasını oluşturmak.
• Maksimum konforunuz için özel bir banyo alanı.
Her zaman ahşap yapılara hayran mıydınız ve bir gün birincil veya ikincil ikametgahınız olarak bunlardan birine sahip olmak mı istiyordunuz? 114 m² iç alana sahip Granny Annexe BOSTON, ferahlığa ve maksimum konfora değer verenler için mükemmel bir seçim olabilir. İç düzeni istediğiniz gibi düzenleme özgürlüğünü hissedin; birkaç rahat yatak odası, bir çalışma alanı, bir gömme dolap, depolama alanı ve işlevsel bir tatil evinden veya rezidanstan ihtiyaç duyabileceğiniz diğer her şeyi ayarlayın.
| Anti Rot Warranty | 10 Years |
|---|---|
| Doors | 85cm x 192cm (8 units), 70 x 192 cm (1 unit) and 161cm x 192cm (2 units) |
| Eaves height | 221 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 595 cm x 1900 cm |
| Floor | 19 - 20mm tongue & groove boards |
| Floor area | 114 m² |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 305 cm |
| Roof | 19 - 20mm tongue & groove boards |
| Roof Covering Material | Optional |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 70cm x 105cm (3 units) and 138cm x 105cm (7 units) |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV-8001






