• Kişisel uzak çalışma alanı veya bahçe salonu için en uygun boyut.
• İç alanı istediğiniz şekilde düzenleme özgürlüğü sağlayan açık düzen.
• İçeriye bol miktarda doğal ışık sağlayan çift camlı, neredeyse tavandan tabana pencereler ve kapılar.
• Kabini kendi ellerinizle oluşturmanıza olanak tanıyan sağlam ve güvenilir dil ve oluk yapısı.
Şık ahşap kabinimiz MARTA, klasik ahşap estetiğinin güzel bir temsilidir. Geniş pencereleri ve kapıları nedeniyle bu model, verimli ve ergonomik bir çalışma alanı olmak için tam olarak yaratılmış gibi görünüyor. Ancak klasik tarzdaki bu taşın kullanım olanakları neredeyse sonsuzdur. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, bu muhteşem ve son derece uygun fiyatlı kabin, ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılayabilir!
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 1* 161 x 192 cm |
| Eaves height | 216 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 500 x 400 cm |
| Floor | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Floor area | 20 m² |
| Internal dimensions (WxD) | 470 x 370 cm |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 270 cm |
| Roof | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Area | 26 m² |
| Roof Covering Material | Optional |
| Roof Overhang (Front, Side, Back) | 70 cm |
| Roof Slope Ratio | 12,8° |
| Total Number of Rooms | 1 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 4 * 85 cm x 192 cm |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV328-2




