• Açık mutfak alanına sahip 28 m²lik büyük bir oturma odası
• Konut sakinlerinin veya misafirlerin mahremiyetinin her zaman korunmasını sağlayan 2 geniş yatak odası.
• Terasa kolayca hareket etmenizi sağlayan 3 adet çift kapılı giriş.
• İçeride maksimum miktarda doğal ışık sağlamak için çok sayıda büyük pencere ve kapı.
• Konut konforunuz için bir banyo alanı.
• Modeli 32,5 m²'lik devasa bir terasla yükseltme olanağı (opsiyonel özellik, fiyata dahil değildir).
Diğer ürünlerimiz gibi yüksek kaliteli yavaş kozalaklı keresteden üretilen ahşap ev ADELE, geleneksel ahşap konut düzenine geçmek isteyen herkes için harika bir seçimdir. Konfor oyununu biraz daha geliştirmek istiyorsanız, bu evi isteğe bağlı bir özellik olarak kurulabilen 32,5 m²'lik devasa bir terasla yükseltmeyi düşünebilirsiniz. İç alanınızı genişletin ve dışarıda daha fazla zaman geçirin; sevdiklerinizle sohbet edin, güzel yemekler yiyin ve birlikte anılar yaratın!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 110 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40 cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1255x795 cm |
| Duvar | 44+44mm |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 4*85 x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen kozalaklı ağaç kerestesi |
| pencereler | 3*70 cm x 105 cm;5*138 cm x 105 cm; 2* 85 cm x 192 cm (vitrin);3* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 236,25cm |
| Sırt Yüksekliği | 344,25 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 6 |
| Yaşam alanı | 58,3 m² |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 68 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1077




