• Açık havada gölgeli bir dinlenme alanı oluşturmanıza olanak tanıyan şık çatı çıkıntısı.
• Kabine rahat giriş ve çıkış için geniş giriş kapıları.
• İçeride bol miktarda doğal güneş ışığı sağlayan büyük pencereler ve kapılar, kabininizi zaman geçirmek için rahat ve rahat bir yer haline getirir.
Bahçenizde rahat bir dinlenme alanı yaratmak için kompakt ve rahat bir ahşap çözüm mü arıyorsunuz? Geleneksel ahşap kabinimiz WISSOUS, son derece işlevsel, estetik açıdan hoş bir görünüm ve maksimum konfor sağlayan, oldukça beğenilen bir modeldir. Yani öğleden sonraları bahçenizi hayranlıkla seyrederek geçirebileceğiniz bir yere, birkaç gün kalmak için bir tatil evine veya uzaktan rahatça çalışmak için bir yere ihtiyacınız varsa, bu kabin tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir!
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı, zemin ve çift duvar arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 70cm (2#039;4") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x500cm |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 479x479 cm |
| Kapılar | 130cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 484cm x 484cm |
| pencereler | 138cm x 105cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 202,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 256,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV021-2




