• Mahremiyetinizi korurken konuklarınızı rahatça ağırlamanıza olanak tanıyan mükemmel büyüklükte 3 yatak odası.
• Mutfakla birleştirilmiş geniş bir oturma alanı, bir yandan birlikteliğin tadını çıkarırken bir yandan da yemek pişirmeniz için size geniş bir alan sağlar.
• Terasa doğrudan erişimi olan geniş, neredeyse tavandan tabana ön yan pencereler ve kapılar.
• Ailenizle mangal keyfi yapmak veya küçük kutlamalara ev sahipliği yapmak için 20 m² kapalı teras.
• Özel bir banyo alanı.
Bu klasik ahşap evde şık ve çevre dostu doğal yaşam deneyimini kucaklayın! Bu benzersiz model, ailenizin birincil (eğer iyi yalıtılmışsa), ikincil ikametgahı veya hayalinizdeki tatil evi olmak için gereken her şeye sahiptir. Arkadaşlarınızı ve ailenizi davet edin ve birlikte unutulmaz anlar yaşayın! Bu muhteşem evin her odası doğal ışıkla doldurulacak; onu neşeyle ve birçok kalıcı anıyla dolduracak.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1300x920 cm |
| Duvar | 80mm |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 5*85 x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2* 70 cm x 105 cm;5* 138 cm x 105 cm;3* 130 cm x 192 cm (balkon kapısı);2* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 236,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 331 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 7 |
| Yaşam alanı | 88,9 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 119,6 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV217-66




