• 21 m²'lik bir yaşam alanı – hayal gücünüzü serbest bırakın ve onu size en iyi şekilde hizmet edecek şekilde düzenleyin.
• Ana yaşam alanının karşı tarafında yer alan iki özel yatak odası, rahat ve kesintisiz bir uyku çekmenizi sağlar.
• Klasik şekil ve dış tasarım – eskimeyen geleneksel estetiğe değer verenler için mükemmel.
• Konut konforunuz için özel bir banyo alanı.
Ahşap ev FILL, orta boy veya daha büyük bir aile için hoş bir konut veya geniş aile tatilleri için geniş bir ikincil ev olabilir. Üstelik tek katlı düzeni yaşlı sakinler veya küçük çocuklu aileler için maksimum konfor sağlıyor. Bir süredir böyle bir yerleşim alanı düşünüyor muydunuz? O zaman nihayet hayalinizi gerçekleştirmenin zamanı gelmiş olabilir!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 70 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30cm (11") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1050x595 cm |
| Duvar | 34+34mm |
| İç boyutlar (GxD) | 1012x562 cm |
| Kapılar | 85cm x 192cm (5 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 1037cm x 584cm |
| pencereler | 138cm x 105cm (4 adet), 70cm x 105cm (3 adet) ve 50cm x 50cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 216 cm |
| Sırt Yüksekliği | 310,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 4 |
| Yaşam alanı | 54,8 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 60 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2011




