Klasik tarzdaki ahşap ev ARGO M'yi keşfedin ve çevrenizdeki minimalist ahşap estetiğin keyfini çıkarın. Bu son derece işlevsel, konforlu ve pratik model, ana ikamet yerinizin yakınında değerli bir yaşam alanı uzantısı sağlayabilir veya güvenilir bir şekilde ısı yalıtımı sağlanırsa, tüm yıl boyunca ailenizle tatil yapabileceğiniz bir yer olarak hizmet verebilir.
• Açık havada uzanmak ve temiz havada dinlenmek için mükemmel bir alan sağlayan 8 m²'lik teras.
• Uygun şekilde dağıtılmış bir iç alan, tüm alanı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar.
• Dış mekanda gölgeli bir alan sağlayan şık apeks çatı ve işlevsel çatı çıkıntısı.
• Çapraz pencereli, tamamen camlı ahşap giriş kapıları - ilave dış konfor sağlayan hoş bir estetik özellik.
• Evi çevreleyen çok sayıda pencere, rahat, güneşli bir iç mekan sağlar.
• Özel bir banyo alanı.
Ahşap ev ARGO M, konforlu bir ikincil yaşam alanı veya tüm yıl boyunca dinlenme alanı olarak hizmet veren, kompakt ve şık bir çözüm arayanlar için hoş bir seçim olabilir. Klasik tarzdaki bir ahşap kabinin tüm işlevsel ve estetik unsurlarını içeren bu kompakt yapı, bahçe alanınıza sıcak bir katkı veya güzel bir tatil kaçamağı olabilir.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonu, duvarlarda, çatıda ve zeminde kullanılan, yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlayan 100 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesine sahiptir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 100 mm yalıtım |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 5000mm x 8700mm |
| Duvar | 44 mm + 100 mm yalıtım + 44 mm |
| Kapılar | 85cm x 192cm (4 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138 x 105 cm (3 adet); 70 x 105 cm (1 adet); 50 x 50 cm (1 adet) |
| Saçak yüksekliği | 221cm (6'6") |
| Sırt Yüksekliği | 265cm (8'10") |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 100 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 44 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV-8005




