• Dışarıda yağmur yağsa bile değerli zamanınızı açık havada geçirmenize olanak tanıyan 11 m² kapalı teras.
• Çok sayıda büyük pencere, iç alanın bol miktarda doğal ışıkla dolmasını sağlar; rahatlık ve konforun ana kriterleri.
• Rahat ve ferah bir teras örtüsü sağlayan, sizi doğrudan güneş ışığından ve yağmurdan koruyan klasik apeks çatı.
• Şık çatı çıkıntısı, kabinin yanlarında, altına bir bank yerleştirmek ve açık havada oturmak için ek bir gölgeli alan sunar.
Kendinize özel bir dinlenme alanı veya aile tatilleri için bir yazlık ev almak, yaşam kalitenizi önemli ölçüde artırmak için verebileceğiniz en iyi kararlardan biri olabilir. Klasik güzelliğimiz olan ahşap kabin CAMILA'yı arka bahçenize dahil ederek ruh halinizi anında iyileştirin ve refahınızı artırın! Bu rahat yapıya adım attığınızda, doğal kozalaklı ağaç kokusu anında kendinizi daha rahat ve rahat hissetmenize yardımcı olurken, güzel bir şekilde düzenlenmiş kabin iç mekanı, estetik damak zevkinizin her zaman tatmin olmasını sağlayacaktır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk tahtaları |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x400 cm + 595x195 cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 566x371 cm + 566x175 cm |
| Kapılar | 161cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138cm x 105cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 216 cm |
| Sırt Yüksekliği | 283,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk tahtaları |
| Zemin alanı | 36 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV333




