Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Hareket kolaylığı ve barakaya büyük nesnelerin getirilebilmesini sağlayan çift camlı giriş kapıları.
• Yaratıcı hayal gücünüz için açık alan düzeni – iç alanın bir kısmını depolamaya ayırabilir ve geri kalanını dinlenmeye bırakabilirsiniz.
• Şık çatı çıkıntısı, bahçecilik aktiviteleri arasında rahat bir dinlenme için gölgeli bir dış mekan alanı sağlar.
Sadelik, pratiklik ve birçok farklı işleve hizmet etme potansiyeli, ahşap kulübe PALMA'yı bahçe binası koleksiyonumuzda çok arzu edilen bir parça haline getiriyor. Tüm bahçe eşyalarınızı rahatça depolamak için bütçeye uygun bir çözüm arıyorsanız, başka yere bakmayın. İhtiyaçlarınız için mükemmel çözümü bulmuş olabilirsiniz!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 22 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 70 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 13° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x400cm |
| Duvar | 34mm |
| İç boyutlar (GxD) | 369x369 cm |
| Kapılar | 1*161cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Saçak yüksekliği | 188 cm |
| Sırt Yüksekliği | 234 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 16 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV018-1




