• Zamanın ötesinde klasik estetik sağlayan çift camlı çapraz pencereler ve kapılar.
• Açık havada dinlenmek için gölgeli bir alan sağlayan devasa çatı çıkıntısı.
• Sağlam ve güvenilir dil ve oluk yapısı.
Yeni bahçe kabininiz LILLE ile değerli anları yaşayın ve hayatınıza daha fazla konfor katın! Bu inanılmaz derecede çok yönlü yapı size uzanmak ve rahatlamak için ek alan sağlayabilir, çeşitli aktiviteleri gerçekleştirmek için özel bir alan haline gelebilir veya kullanışlı, çok ihtiyaç duyulan bir depolama çözümü olarak hizmet edebilir. Klasik ahşap estetiğine hayransanız, bu geleneksel tarzdaki mücevher, arka bahçenize harika bir katkı sağlayarak günlük yaşamınıza fayda sağlayabilir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 34 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 70 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 13° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x500cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 475x475 cm |
| Kapılar | 1*161cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*138 cm x 105 cm |
| Saçak yüksekliği | 202,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 256,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 25 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV024A44




