• Çağdaş kaplama, klasik şekle estetik açıdan hoş bir mimari dokunuş katıyor.
• Çift camlı kapılar ve yanlardaki büyük pencereler açık alan hissi yaratır ve içeriye bol miktarda doğal ışık sağlar.
• Açık havada rahatça dinlenmeniz için 7,25 m² teras.
• Mini mutfak alanı için bir niş.
• Özel bir kompakt banyo alanı.
Son zamanlarda hayatınızı daha huzurlu bir ortama aktarmayı hayal ediyor musunuz? Rahat bir ahşap ev SALLY, kendinizi yoğun yaşam tarzından uzaklaştırma ve daha yavaş bir yaşam deneyimine kapılma fırsatı sunabilir. Ana konutunuza veya küçük bir tatil evinize bir eklenti arıyorsanız SALLY sizin için mükemmel bir model olabilir.
Isı Yalıtımı / BRF (Yapı Yönetmeliğine Uygun)
Bu prefabrik ahşap ev, konut düzeyinde ısı yalıtımına sahiptir. Çatı yalıtımında kullanılan 175 mm kalınlığındaki poliüretan levhalar, yalıtımlı zemin (200 mm) ve duvarlar (120 mm) sayesinde üst düzeyde konut konforu sağlanmaktadır. Bu BRF evinde ayrıca fiyata dahil olan beyaz PVC pencereler ve kapılar bulunmaktadır. İster kısa bir konaklama için geliyor olun ister evinizi ana ikametgah olarak kullanıyor olun, tüm yıl boyunca kendinizi sıcak ve rahat hissedeceksiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm Dil ve Oluk çatı levhaları + 9 mm çatı konstrüksiyonu + 175 mm izolasyon |
| Çatı Alanı | 28 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 42° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x500 cm |
| Duvar | 44 mm + 120 mm yalıtım + kaplama |
| Kapılar | 1*130cmx192cm; 1*85cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*138cmx105cm; 1*50cmx50cm; 2*85 cm x 192 cm; 2*70 cm x 144 cm |
| Saçak yüksekliği | 236,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 398,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Yaşam alanı | 15,35 m² |
| Zemin | 20 mm Dil ve Oluk döşeme tahtaları + 9 mm döşeme yapısı + 200 mm izolasyon |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1574




