• Çok sayıda büyük, çift camlı pencere ve çift kapı sayesinde iç mekanın olağanüstü parlaklığı sağlanır.
• Şık çatı çıkıntısı – altına bir sandalye veya bank yerleştirmek ve açık havada dinlenmek için mükemmel bir yer.
• En çevre dostu malzemelerden biri olan yüksek kaliteli kozalaklı ağaçtan son derece hassas bir şekilde üretilmiştir.
DEVON, müşterilerimiz arasında büyük beğeni toplayan orta boy bahçe kabini modellerimizden biridir. Klasik ahşap estetiğinin tüm yönlerini, mimari çizgilerini ve şekillerini bünyesinde barındıran DEVON, aynı zamanda neredeyse tavandan tabana pencere ve kapılarıyla gün boyu bol miktarda doğal ışık sağlıyor. Yani uzun zamandır arka bahçenize böyle bir ekleme yapmayı düşünüyorsanız bugün, hayalinizi gerçekleştirme yolunda ilk adımı attığınız gün olabilir.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı, zemin ve çift duvar arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 28 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 20cm (7") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x400 cm |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 575x375 cm |
| Kapılar | 161cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 580cm x 385cm |
| pencereler | 60 cm x 144 cm (8 adet) |
| Saçak yüksekliği | 209,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 249 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 21 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV188-2




