Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Ana eve doğrudan bağlanan entegre garaj binası, aracınıza rahat erişim sağlar.
• Açık havada dinlenmeniz için rahat bir alan sağlayan 17 m²'lik geniş kapalı teras.
• Geleneksel mimari görünümü tamamlayan şık çapraz pencere bölümlerine sahip geniş çift camlı ana giriş ve teras kapıları.
• Başka amaçlara da hizmet edebilecek ve çalışma alanı, hobi odası vb. olarak da kullanılabilen 3 kompakt yatak odası.
• Açık mutfak ve yemek alanını kapsayan, ailenizle rahatça dinlenebileceğiniz hoş bir mekan sağlayan 25 m²'lik muhteşem yaşam alanı.
• Konut konforunuz için bir banyo alanı.
Daha rahat bir yaşam tarzı deneyimlemek, güzel yeşilliklere daha yakın bir yere taşınmak, kendinize yemyeşil bir bahçe düzenlemek ve rahat terasınızdan manzaranın tadını çıkarmak mı istiyorsunuz? O halde, doğal ahşap estetiğine ve en üst düzeyde işlevselliğe sahip çok işlevli bir ev BERTA, bu hayali gerçeğe dönüştürmek için mükemmel bir başlangıç olabilir. Mükemmel konut konforuna yatırım yapın ve asla arkanıza bakmayın; yeni macera sizi bekliyor!
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 9* 85 cm x 192 cm, 3* 161 cm x 192 cm |
| Eaves height | 249,5 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 1300 x 1095 cm |
| Floor | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Floor area | 105 m² |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 344,5 cm |
| Roof | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Area | 138m² |
| Roof Covering Material | Optional |
| Roof Slope Ratio | 10° |
| Total Number of Rooms | 4 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 6* 138 cm x 105 cm, 2* 186 cm x 50 cm |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV329





