• Büyük PVC pencereler ve kapılar, bahçe odası tasarımına çağdaş bir dokunuş katmaktadır.
• Rahat bir yatak odası ihtiyaç duyduğunuzda rahatça dinlenmenizi sağlar.
• Açık mutfaklı geniş bir oturma odası – uzanmak, çalışmak, toplantı yapmak veya sadece molanızın tadını çıkarmak için.
• Maksimum konforunuz için özel bir banyo alanı.
• Yalıtımlı duvarlar, çatı ve zeminler bahçe odasında tüm yıl boyunca en uygun sıcaklığın sağlanmasını sağlar.
Her zaman çalışabileceğiniz, dinlenebileceğiniz, sanat eserleri yaratabileceğiniz veya fitness rutininizi rahatsız edilmeden gerçekleştirebileceğiniz kendi alanınıza sahip olmayı hayal ettiyseniz, bu bahçe odası sizin için olabilir. PREMIUM yalıtımlı bahçe odasında uyumak, yemek pişirmek, çalışmak ve çeşitli aktiviteler yapmak için özel alanlar ve yeterli alan bulunur. Mükemmel ısı yalıtımı sayesinde bahçe odası tüm yıl boyunca kullanılabilir. Rahatsız edilmeden zaman geçirmenin tadını çıkarın ve yeni özel bahçe alanınızda en çok sevdiğiniz şeyi yapın.
Isı yalıtımı
Bu SIPs (Yapısal Yalıtımlı Panel) evi, güvenilir ısı yalıtımına sahiptir ve yaz veya kış aylarında en üst düzeyde konfor sağlar. 124 mm duvarlara (iki 12 mm panel arasında 100 mm polistiren levhalar), 174 mm çatıya (iki 12 mm panel arasında 150 mm polistiren levhalar) ve zeminlerde 50 mm XPS yalıtımına sahiptir ve yılın her ayı boyunca sıcaklık ve rahatlık sağlar. yıl.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | Ahşap kaplama + 174 mm SIP paneli |
| Çatı Kaplama Malzemesi | EPDM Çatı Kaplama Malzemesi |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 650x450cm |
| Duvar | Ahşap kaplama + 124 mm SIP paneli + Ahşap kaplama |
| Kapılar | 1*195x195 cm; 2*80x195cm |
| Malzeme | SIP panelleri (Oriented Strand Board (OSB) ve Neopor) |
| pencereler | 1*145x55 cm; 2*95x195 cm; 2*195x195 cm |
| Sırt Yüksekliği | 250cm |
| Toplam Oda Sayısı | 3 |
| Yaşam alanı | 25,55 m² |
| Zemin | 50 mm yalıtım + Laminat |
| Zemin alanı | 29,25 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1225




