• İki katlı yapısı, yaşam ve dinlenme alanlarının rahatça ayrılmasına olanak sağlar.
• Geniş çatı katı, gece boyunca dinlenmeniz için size huzurlu, rahatsız edilmeyen bir alan sağlar.
• Çok sayıda pencere bol miktarda doğal gün ışığının içeri girmesine izin verir ve evin genel tasarımını tamamlar.
• Özel bir banyo alanı, yaşam konforunuzu garanti eder.
Konforlu bir konaklama için tüm gereklilikleri sağlayan kompakt bir ahşap bina mı arıyorsunuz? Ahşap ev AVIGNON, tüm alanı verimli bir şekilde kullanmanıza ve yaşam ve dinlenme alanlarını rahatça ayırmanıza olanak tanıyan, çatı katıyla birlikte iki katlı bir yapıya sahip, ürün yelpazemizdeki birkaç kompakt modelden biridir. Güvenilir bir şekilde ısı yalıtımı sağlanırsa, bu büyüleyici ev, yılın herhangi bir ayında tek başına bir konut veya bir çift için şık, çevre dostu bir yaşam alanı olarak kullanılabilir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 38 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 50 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 5° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x500 cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 371x471 cm |
| Kapılar | 1*85cmx192cm; 1*70cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 3*138 cm x 105 cm; 1*70 cm x 105 cm; 2*50 cm x 50 cm |
| Saçak yüksekliği | 398,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 438,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV185TP





