Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• İçeride bol miktarda temiz havanın keyfini çıkarmanızı sağlayan tam camlı çift giriş kapıları.
• Ayrı bir girişe sahip, tüm bahçecilik aletleriniz ve ekipmanlarınız için bol miktarda ek depolama alanı sağlayan, işlevsel ve ferah bir baraka.
• Aydınlık ve rahat iç alan için kabinin her yerinde çok sayıda pencere.
• Yapıya ekstra karakter kazandıran ve dış mekanda işlevsel bir gölgeli alan sağlayan hoş çatı çıkıntısı.
Ahşap kabin LEA, bahçe alanınızın en güzel vurgusu olma potansiyeline sahiptir ve size en üst düzeyde işlevsellik ve konfor sağlar. Bahçeyle ilgili tüm eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayacak alanınız yoksa, ayrı bir girişe sahip ekteki baraka size oldukça geniş bir depolama alanı sağlayacaktır. Kabini geniş bir terasla (isteğe bağlı özellik) yükselterek konforunuzu artırın, iç alanı genişletin ve açık havada güzel anların tadını çıkarın!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk tahtaları |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 700x400cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 161 cm x 192 cm (1 adet) ve 85 cm x 192 cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 60 cm x 144 cm (4 adet) |
| Saçak yüksekliği | 209 cm |
| Sırt Yüksekliği | 250cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Yaşam alanı | 24,75 m² |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk tahtaları |
| Zemin alanı | 28 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV338




