• Açık düzen, iç mekanda ferahlık hissi ve olağanüstü konfor sağlar.
• MIDA SELF çatı kaplaması yapının yüksek performansını, uzun ömürlülüğünü ve sağlamlığını garanti eder.
• Büyük, neredeyse tavandan tabana pencereler ve kapılar, ofis alanınızda doğal ışığın keyfini çıkarmanızı sağlar.
• Şık dikey kaplama estetik açıdan hoş bir görünüm sağlar.
Tüm PREMIUM bahçe ofisi modellerimiz geniş bir terasla yükseltilebilir, böylece kahve molalarınızın tadını açık havada çıkarmanıza ve uzanma koltuğunuzda rahatça dinlenmenize olanak tanır. Binanın iç alanını dikkatlice planlayarak kendiniz için gerçek bir vaha yaratabilirsiniz. Daha da heyecan verici olanı, PREMIUM bahçe ofislerimiz doğrudan kullanılmadığında çeşitli işlevlere hizmet edebilir: şık sanat stüdyolarına, atölyelere, hobi odalarına ve daha fazlasına dönüşebilir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Çatı Alanı | 27 m² |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 610x415 cm |
| Duvar | 34 mm Kalınlığında Ahşap Tomruk + 18-20 mm Ahşap Kaplama |
| Kapılar | 1*161cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 4*85 cm x 192 cm; 1*70cmx105cm |
| Saçak yüksekliği | 236,25cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,75cm |
| Yaşam alanı | 21,2 m² |
| Zemin | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Zemin alanı | 24 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2158




