• Çağdaş stil hayranlarının büyük beğenisini kazanan, şık dikey dış cephe kaplaması.
• Ofis odanıza en üst düzeyde rahatlık ve konfor sağlayan özel banyo alanı.
• Sabahları güne başlamadan önce bir fincan çay içmek için mükemmel olan güzel teras.
• Bol miktarda doğal gün ışığının içeri girmesine izin veren ve size kişisel muhteşem manzarayı sunan büyük çift camlı pencereler.
Keyifli bahçe ofisimiz TINA, tüm iş ekipmanınızı ve diğer eşyalarınızı mükemmel bir şekilde yerleştirebileceğiniz geniş bir ortak odaya, özel bir banyo alanına ve kahve molalarınız sırasında açık havada uzanmanız için büyüleyici bir terasa sahiptir. Büyük cam pencereler ve kapılar harika bir manzara sağlar ve daha da ferahlık hissi yaratır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Banyolar | 1 |
| Çatı | 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 32 m² |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 700x400cm |
| Duvar | 34 mm duvar kütüğü + 20 mm kaplama |
| Kapılar | 1*161x192 cm; 1*85x192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 5*85x192 cm; 1*50x50 cm |
| Saçak yüksekliği | 223 cm |
| Sırt Yüksekliği | 263,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 18,75 m² |
| Zemin | 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1991




