• Genel tasarıma etkileyici bir dokunuş katan çağdaş dikey kaplama.
• Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz ferah bir oturma odası.
• Binanın karşıt taraflarında mahremiyet sağlayan iki yatak odası.
• Konut konforu sağlayan kompakt bir banyo alanı.
Bu geniş PREMIUM ahşap ev, modern minimalist tarzı ve işlevsel mimari çözümleri sevenler için gerçek olan bir hayaldir. Uygun şekilde dağıtılmış iç düzen, alanı yaşam ve dinlenme bölgelerine verimli bir şekilde ayırır ve favori aktiviteleriniz için bolca alan sunar. Hobileriniz için huzurlu bir alanın, arkadaşlarınızla vakit geçirmek için işlevsel bir dinlenme alanının keyfini çıkarın veya aile tatilleri için şık bir ikinci ev yaratın.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 145 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 50 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 2° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1065x465 cm |
| Duvar | 34 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş kapısı), 3*85 x 192 cm (İç kapılar) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1 * 90 cm x 39 cm; 3*161 x 192 cm (balkon kapısı), 3*85 x 192 cm (vitrin). |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 5 |
| Zemin | 40-50 mm ahşap temel kirişleri; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 42,80 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2517





