• 18 m²'lik oturma odası, işlevsel bir mutfak alanı ve yemek alanı oluşturmak için geniş alan sunar.
• L şeklindeki yapı, genel tasarıma hoş bir mimari dokunuş katıyor ve büyüleyici bir açık hava dinlenme alanı sunuyor.
• Daha küçük iki oda yatak odası olarak kullanılabildiği gibi başka amaçlarla da kullanılabilir.
• Konut konforunuz için özel bir banyo alanı.
Sadelik, geleneksel ahşap tasarım ve işlevsellik, şık ahşap evimiz DIJON'da bir arada. Yakında eğlenceli ve heyecan verici aile anlarıyla dolacak olan rahat, güneşli iç alana adım atarak buranın güzelliğini keşfedin. İster ana ikametgahınız, ister ikincil eviniz olarak DIJON ahşap evini seçin, uzun yıllar boyunca amacına mükemmel bir şekilde hizmet edeceğinden emin olabilirsiniz!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 52 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 70cm (1#039;7") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 654,3x776 cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 85cm x 192cm (4 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138cm x 105cm (1 adet) ve 70cm x 105cm (6 adet) |
| Saçak yüksekliği | 189 cm |
| Sırt Yüksekliği | 283,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 4 |
| Yaşam alanı | 39,75 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 43 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV068




