En yeni modellerimizden biri olan büyüleyici yalıtımlı, tek yatak odalı büyükanne ek binası, tüm yıl boyunca konforlu bir şekilde ikamet etmek için bol miktarda alan sağlar. İster orada yaşamayı planlıyor olun ister sevdiklerinizin kolayca erişebileceğiniz bir yerde kalmasını istiyor olun, bu kabin çeşitli amaçlar ve uygulamalar için mükemmel şekilde çalışacaktır.
Modelin Öne Çıkan Noktaları:
♦ Tüm yıl boyunca konforlu yaşam için yalıtımlı kabin . Çift cidarlı kabin duvar yapısı, çift camlı pencereler ve kapıların yanı sıra yüksek kaliteli yalıtım malzemesiyle yalıtılmış duvarlar, çatı ve zeminler sayesinde yıl boyunca maksimum düzeyde konfor ve optimum sıcaklık sağlanır.
♦ Hoş bir dikey dış kaplama, kabine kaliteli ve çağdaş bir dokunuş katıyor.
♦ Birlikte değerli vakit geçirebileceğiniz açık mutfaklı geniş bir oturma odası .
♦ Binanın ön tarafında yer alan büyük pencereler ve küçük pencereler bol miktarda doğal ışık sağlar.
♦ Hafifçe eğimli apeks çatı, tüm yapıyı güzel bir şekilde uyumlaştırır ve içeride ilave alan hissi yaratır.
♦ Değerli sabahlarınızı veya akşamlarınızı rahatça geçirebileceğiniz 20 m2'lik geniş bir teras (isteğe bağlı özellik) .
♦ Planlama iznine uygun bina – özel yapısı nedeniyle, bu büyükanne ek binası planlama izni gerektirmez (bir kez daha kontrol etmek için yerel yetkililere danışın).
Evinizdeki yaşam alanını genişletme fikrini düşünüyorsanız ANGELA , yaşlı aile üyelerinin yakınlarda yaşaması için konforlu ve ayrı bir alan sunan ana eve harika bir katkı olabilir. Bina konforlu bir yaşam için gereken her şeyi sunuyor: bir oturma odası ve bir yatak odası, bir malzeme odası ve aynı zamanda ek depolama alanı olarak da kullanılabilen bir gömme dolap. ANGELA, kullanılmadığı zamanlarda aile üyeleriniz veya hafta sonu ziyaretine gelen arkadaşlarınız için kolaylıkla bir misafirhaneye dönüşebilir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 100 mm yalıtım + OSB levhaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 820 cm x 615 cm |
| Duvar | 44 mm + 100 mm izolasyon + kaplama |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 4*85 cm x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 3*70 cm x 105 cm; 1* 85 cm x 192 cm ( Viitrine );3* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı). |
| Saçak yüksekliği | 251,5 cm |
| Sırt Yüksekliği | 318,5 cm |
| Zemin | 100 mm yalıtım + 20 mm dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 50,43 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1127





