Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Doğal ışık ve harika manzara için 4 Fransız kapılı güzel, şık cephe.• Yapısal destek de sağlayan modern dikey kaplama.
• 27 m² açık mutfaklı, konforlu yaşama hazır bir yerleşim.
• Kaliteli dinlenme için hemen yanında 2 banyo bulunan 2 yatak odası.
• Hızlı ve kolay hareket için ön cepheden 4, arkadan 1 giriş.
• Depolama için ayrı odalar.
• Barbekü partileri için misafir ağırlayabileceğiniz veya başka bir yere gitmenize gerek kalmadan manzarayı değiştirebileceğiniz opsiyonel teras.
Modern ahşap kulübe ev KAYA, konfor ve rahatlık arayan herkesi tatmin ederken, aynı zamanda doğaya daha yakın bir yaşam deneyimi yaşama fırsatı da sunuyor. Satın alma işleminize eklemeyi tercih ederseniz, neredeyse tavandan tabana cam kapılardan herhangi birine hızlı bir bakış, geniş terasa doğru sakinleştirici bir manzara sunacaktır. İçerideki odalarda açık mutfakta aile toplantıları için alanlar, 2 yatak odasından birinde iyi bir gece uykusu ve ihtiyaç duyulduğunda daha fazla alan için depolama odaları bulunmaktadır. Bahçenizin en iyisini ortaya çıkaracak ustalıkla hazırlanmış tasarımı keşfedin!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Banyolar | 2 |
| Çatı | 145 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 82 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 3° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1205 cm x 710 cm |
| Duvar | 44 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 1*85 x 192 cm (giriş kapısı), 6*85 x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*138 x 105 cm, 4*161 x 192 cm (balkon kapısı), 4*85 x 192 cm (vitrin). |
| Saçak yüksekliği | 229,5 cm |
| Sırt Yüksekliği | 283,5 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 8 |
| Yaşam alanı | 50,40 m² |
| Yatak odaları | 2 |
| Zemin | 40-50 mm ahşap temel kirişleri; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 64,50 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2555





